Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Eğer kalabalık bir mekana girmişseniz ve astroloji bilginiz varsa, kabına sığmayan Yay Burcu erkeğini rahatlıkla seçebilirsiniz. Yay burcu erkeği yakışıklılığıyla nam salmıştır. Sakallarını mümkün olduğunca kesmezler ve kirli sakallı dolaşmaktan oldukça keyif alırlar.

Saçları genellikle dalgalı ve gösterişlidir. tipobet İri gözleri ile kızları bakışlarıyla etkileyebilme özelliğine sahip yaylar, genellikle bu özelliklerinin ve yakışıklılığının farkında olarak hareket ederler. Dolgun ve iri dudakları vardır. Genellikle yüz hatları keskindir. Dudaklarının güzelliğinin farkında olarak devamlı gülümserler ve eğlencelidirler. Genellikle sırıtıp oturmak pek onlara göre değildir.

Spor yapmayı bir yaşam felsefesi haline getiren Yay Burcu erkeklerinin atletik,çevik bir dış görünüşleri vardır. Uzun boylu yakışıklı Yaylar, ciddi bir iş toplantısında bile spor ayakkabı ve kıyafet giymeyi tercih ederek tarzlarından asla ödün vermezler. Buda onları çekici yapan bir başka özellikleri değil mi? Onların kendilerine ait bu tarzları modayı yakından takip etmediklerinin bir kanıtıdır. Onların kendi modası vardır ve her zaman nasıl giyinmesi gerektiğini aynadaki kendilerinden öğrenirler. Kalıplara asla sıkıştırılmayı sevmezler.

Yay burcu erkekleri entellektüel bir kişiliğe sahiptir. Sanat galeri gezmek, tiyatroya gitmek, görmediği yeni ülkeler keşfetmek onların tutkuları arasındadır. Kibar bir yapıları vardır. İnsanları kırmaktan ve incitmekten hoşlanmadıkları gibi doğruyu söylemekten de asla çekinmezler. Özellikle bayanları etkilemede kullandıkları bu özellikleri onları burçlar arasında farklı bir yere taşır. Böylelikle cana yakın, sevimli ve samimi davranışlarıyla insanların beğenisini kazanırlar.

Hiç kimse hakkında art niyet beslemeyen yay burcu erkekleri, her zaman çözüm odaklı hareket ederler. Bir problem varsa ve orada yay burcu varsa, samimi ve konuşkan kişiliğiyle sorunu halletmeye çalışır. İnsanları kalıplara ve sınıflara sokmayı pek sevmez. Onun için insan insandır. O herkese değer verir. Bu yüzden çevresinde duyarsız biri olarak değil anlayışlı ve sevecen biri olarak tanınır.

Sosyal olarak aktif bir hayatı vardır Yay burcu erkeğinin. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever ve onların asla kötü olmasını istemez. Başarılarını tebrik eder, onlarla eğlencelere katılır. Enerjisi çok yüksektir. Hareketsiz ve monoton bir yaşam asla onlara göre değildir. Hep hareket ve hep farklılık arıyorsanız arkadaşlarınızı yay burçlarından seçin.

Yay burcu erkeğinin eli açıktır. Para harcarken asla ileriyi düşünmez. Ailesi, sevgilisi, arkadaşları için para harcamaktan asla gocunmayan bu burç zaman zaman maddi sıkıntılar yaşasa da onlar bu huylarından vazgeçmezler.

Yay burcu erkeğinin duygusal ilişkilerindeki en büyük problem kısıtlanmaktan hoşlanmayan insanlar olmasıdır. Özgürlük onlar için her şeydir. Herhangi bir yerde bağlı olmayı beceremezler. Onun istediği yalnızca istediklerini rahatça yapabilmek, kafa dengi,kültürlü ve onu anlayan insanlarla sohbet etmektir.

Olumsuz özelliklerinden bir tanesi de yersiz el şakaları yapmalarıdır. Hareketli ve eğlenceli özelliklerinin ona verdiği bu olumsuz özellik çoğu insanı da ayrıca rahatsız etmektedir. İnsanlarla ve özellikle kendisiyle dalga geçmeyi severler ve vurdumduymaz bir yapıya sahiplerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir