İkizler Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

22 Mayıs ile 22 Haziran tarihleri arasında doğan ikizler burcu kadınlar astroloji dünyasının en kararsız kadınları olma özelliğini taşımaktadırlar. Hava grubuna mensup olan ikizler burcu kadınları oldukça değişken lunabit bir yapıya sahiptirler.

 İkizler Burcu Kadınların Fiziksel Özellikleri

 

İkizler burcuna mensup kadınlar fiziksel özellikleri bakımından oldukça çekici hatlara sahiptirler. Genellikle uzun boylu olan bu kadınlar güzel vücutlu kadınlardır ve fiziksel olarak genellikle beğenilirler. Vücutları oldukça biçimlidir. Özellikle bacakları ve kollarının uzunluğuyla dikkat çekerler. Saçları genellikle dalgalı ve kumral, ciltleri ise pürüzsüzdür. Yüzlerinde en çok dikkat çeken bölümler dudakları ve gözleridir. Kırmızıya dönük beyaz tenlidirler. Modaya ve giyimine oldukça önem veren ikizler burcu kadınlar trend ve pahalı markalardan giyinmekten hoşlanırlar. Giydiklerini kombinleme ve kendilerine yakıştırma konusunda çok başarılıdırlar.

 

 İkizler Burcu Kadınların Genel Özellikleri

 

İkizler burcu kadınları oldukça enerjik, neşeli ve keyif doludur. İkizler burcu kadınların bitkin ve hareketsiz olduğuna tanık olmak son derece zordur çünkü her daim dinamik ve coşkuludurlar.

Genellikle çift kişilikli olduğu söylenen bu burcun mensubu kadınlar sürekli olarak kararsızlık ve dengesizlik içindedirler. Fikirleri yoğrulmaya hazır hamurlar gibi sürekli şekil değiştirir.

Günlük yaşantısında olduğu gibi okul ve iş hayatında da pratik zekasının avantajını yaşayan ikizler burcu kadınları oldukça kompleks beyinlere sahiptirler ve bu kadınları çözmek zordur.

Farklı kişilikleri tek beden içinde taşıyan ikizler burcu kadınların ilgi alanları sürekli değişebilme ihtimali taşır. Aceleci kişilikli bu kadınlar sabretmeyi çok zor öğrenirler.

 

Bilgi dağarcığını genişletmekten son derece zevk alan ikizler burcu kadını, yeni insanlarla tanışmayı da çok sever. Bunun tam tersi olarak yalnız kalmaktan ise nefret eder.

Konuşkan yapıları daima ikizler burcu kadınları muhabbet etmeye teşvik eder. Son derece meraklı yapıları da bu konuşkanlıkta etkilidir.

 

Tüm kadınlarda olduğu gibi ikizler burcu kadınlar da ilgi görmekten hoşlanırlar. Ancak özgürlükçü bir yapıya sahip olan bu kadınlar kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazlar.

Zeki ve kültürlü olan ikizler burcu kadını oldukça renkli ve zarif bir kişiliğe sahiptir.

Farklılıktan hoşlanan ve meraklı yapısı nedeniyle aynı anda birden fazla konuya ilgi duyabilirler. Geleneklerine pek de bağlı olmayan ikizleri burcu kadınları değişimden hoşlanırlar.

İkizler burcuna mensup kadınlar hayalperest bir kişiliğe sahiptirler ve hayal kurmaktan çok hoşlanırlar. Her zaman yaşam standartlarını en üst noktaya çıkarmak için çaba sarf ederler.

Maddi konularda oldukça tutumlu olan ikizler burcu kadını fazla para harcamayı pek sevmez. Parayı ideallerine ulaşmakta bir güç olarak görür ve daima elinde bulundurmak ister.

 

 İkizler Burcu Kadınların Diğer Burçlarla Uyumu

 

Hava grubuna mensup olan ikizler burcu kadınları, genellikle yine kendileri gibi hava grubuna mensup burçlarla uyum içerisinde olurlar. Özellikle kova ve terazi burçlarıyla olan duygusal ilişkilerinde oldukça başarılıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir