DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN DIŞ MEKAN FOTOĞRAFÇILIĞI

Hayatımızda bizim için hep özel kalmasını istediğimiz anlar vardır. Düğünümüzde bu özel zamanlardan biridir. Hatırladığımızda bizde tatlı bir gülümseme bırakması en büyük arzularımızdan biridir. Bu yüzden her ayrıntıyı çok özenle planlar ve bir pürüz olmamasına çok dikkat ederiz.

En önemlisi de bu anları ölümsüzleştirmektir bizim için.
Aylardır büyük bir heyecan ve telaş ile hazırlandığınız o gün sonunda gelir ve siz hayalini kurduğunuz yuvanızı kurmak üzeresinizdir. Bu güzel gününüzü hatırlamak için geriye sadece düğün fotoğraflarınız kalacaktır.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN DIŞ MEKAN FOTOĞRAFÇILIĞI yazısına devam et

Nişan hazırlıkları

Nişan hazırlıkları

Kız istendi, verildi buraya kadar tamam bundan sonra olacaklara lütfen dikkat! Çünkü en zor bölümler başlıyor.

Nişan günü konuşulması var. Nişan hazırlıkları yazısına devam et

Kız isteme

_MG_5899

 

 

 

 

 

 

 

Yeni evlenen birisi olarak deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki evlilik hazırlıkları çeşit çeşit. Yakın zamanda ben ve çok yakın olduğum kişiler evlendiler. Birçok arkadaşımın düğün hazırlıklarında bulundum. İki farklı şehirlerde evlenenler, iki farklı dinde evlenenler, iki farklı ülkede evlenenlerden tutun da bizim gibi komşu evlenmelerini de gördüm. Hepsinde evlilik hazırlığı ve evlilik süreci farklı gelişiyor. Kız isteme yazısına devam et

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

IMG_5783

Her bayanın yaşamak istediği özel anlardan biri de hiç şüphesiz Evlenme Teklifi aldığı gün ve o teklifi nasıl aldığıdır. Bende böyle bir an yaşadım. Neresinden anlatmaya başlasam bilemiyorum 🙂
Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi yazısına devam et

Düğün Mevsimi

gelinlik (36)Yaz geldi, düğün sezonu açıldı. Trafikte her dakika gelin arabasına rastlamak mümkün. Sağ şerit gelin arabalarına tahsis edildi. Masamın üzeri genelde bembeyaz, çeşitli maniler yazan (kimisinde abuk subuk sözler yazıyor), kalpli, öpücüklü vs. davetiyeler ile dolu. Bir gecede birden fazla düğüne katılmak zorunda kalınabiliyor.

Biz konuklar böyle dertlenirken, bir de evlenecek olan kızcağızımız neler ile uğraşıyor? Gelin saçı, ayakkabısı, makyajı, kuaförü, iç çamaşırı, konuk listesi, ikram, balayı derken en önem verilen konu GELİNLİKTİR.

Bende kendim için ayırdığım birkaç modeli sizler ile de paylaşmak istedim. Göreceğiniz modeller benim için geçerli olanlardır. Yani size 2012 yaz trendi demeyeceğim. Çünkü bu gelinliklerin arasından birkaçını birleştirip kendi gelinliğimi oluşturacağım.

Yaptığım araştırmalara göre, yaz gelini sınır tanımıyor. Mini, midi gelinlikler de artık giyebiliyor cesur bayanlarımız. Bele bağlanan geleneksel kırmızı kurdelenin yerine siyah kurdele bağlamak, saça taze çiçekler yerleştirmek, gelinlik altına spor ayakkabısı giymek moda olmaya başladı.

Size benim gelinliğimin de tüyolarını vereyim: denizkızı modeli (balık modeli de deniyor), kesinlikle straplez olmayacak, basene kadar dar inecek ve basenden sonra kesinlikle kabarık olmayacak. Diğer detaylar evleneceğim zaman kesinleşir yani sene bilmem kaçta (: