BEDAVA BLOG SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Sanal âlemde herkesin kendisine özgü içerikleri barındırdığı siteler mevcut. Kişisel site diye tabir ettikleri bloglar çoğaldıkça çoğalıyor. Bu bloglarda insanlar; hobilerini sorunlarını gezilerini siyaseti gibi değişik konular içermektedir. Artık herkes bir bloga sahip olabilecek. Para verip de başarısız olmak yerine ücretsiz bir blog hesabı açıp kendini geliştirmek varken neden ücret ödeyesin ki?

Blog yazmanın belli kuralları vardır

Bu kurallar insandan insana değişmektedir. Kendi kurallarını kendin koymak istemez misin?

bedavablog

Kişisel sitelerde html kodlarınla kendini boğmak yerine sade anlaşılır ve hoş temalarla yazılarını yazıp yayınlamak istemez misin? Blog her babayiğidin harcıdır. Herkes blog sahibi olabilir. Buna kimse karışamaz yorum yapamaz. Adı üstünde kişisel sitedir. Ne yazarsan yaz ne çizersen çiz o blog sana aittir. Hem de ücretsiz bir şekilde. Kimseye muhtaç olmadan blogunu hemen yayınla. Yardım almanı bile istemedikleri için kolay ve anlaşılır sayfa düzenine sahip. Artık blog açmak bir çocuk oyuncağına döndüğünü görebiliyoruz. Milyonlarca bloglar vardır ama bu milyonlarca blogları ayıran tek bir özellik vardır.

Bu özellik ne bir tasarım ne bir desen ne de ismi. Milyonlarca blogu ayıran tek özellik özgünlüktür. Kendine has özgün bir içerik seç. Blogunda bir başkasının içeriği olmamalı. Sadece özgün içerikler koymaya çalış. Kendini ancak bu şekilde sıyırabilirsin milyonların arasından. Ücretsiz bir bloga sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

BEDAVA BLOG SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.